Mumis pasitiki

Džiaugiamės būdami UAB Finteisa klientais. Esame jauna komanda, prieš porą metų pradėjusi savo verslą. Gauti patarimai organizuojant verslą mums labai vertingi, apskaitos paslaugos teikiamos laiku ir kokybiškai.
Direktorė Aliona Galandevskaja Zubanonova

Dėkojame Finteisos buhalteriams už nuoširdų darbą.

UAB “Atskila”, Rima Choliavskaja

Siekiame užtikrinti savo klientams kokybiškas paslaugas, verslo augimui reikalingą greitį ir patikimumą. Džiaugiamės turėdami partnerį, kuriam mūsų siekiai yra prioritetas ir kuris mus konsultuoja bei padeda profesionliai vesti buhalterinę apskaitą.

Direktorius Algirdas Tėvelis

 • jau daugiau kaip 10 metų kartu sprendžiame visus buhalterinius bei teisinius klausimus ir tikime, kad lojalumas abiems pusėms pasiteisina
 • mums labai svarbu, kad galime būti ramūs ir jausti pasitikėjimą “Finteisos” darbuotojais, kaip tikrais savo srities profesionalais
 • darbe pasitaiko visko, bet mums kol kas neteko suabejoti geranorišku “Finteisos” požiūriu į partnerius ir jų problemas, sąžiningomis paslaugų kainomis ir korektišku elgesiu su dokumentais.

Direktoriaus pavaduotoja
Rasa Šarkauskaitė
UAB “Raškute”

Su šia įmone dirbu nuo pat įmonės atidarymo dienos. Esu išrankus ir šią
įmonę pasirinkau iš daugiau nei 20 galimų kandidatų ir labai tuom
džiaugiuosi.

Esu patenkintas teikiamomis paslaugomis ir taikoma kainodara.
Visuomet čia gausi atsakymus į visus klausimus ir malonų, draugišką
patarimą. Įmonės darbuotojai visuomet pasitinka ir palydi su šypsena yra
paslaugūs ir geri specialistai, konsultantai.

Ačiū Finteisa, kad jau 11 metų tvarkote mūsų buhalteriją.

Sėkmes Jums.

UAB “Vilniaus Turtas”
Direktorius Antanas Kudarauskas

15 metų dirbame su Finteisa ir tai viską pasako. Finteisoje yra teisingas paslaugos kokybės ir kainos santykis. Jei ieškosite kitų, tik sugaišite laiką.

UAB Nepriklausomi tyrimai
Direktorius Emanuelis Avietė

Esame visuomeninė organizacija ir vykdome įvairius projektus, mokymus. Esame dėkingi už parašytą ir sėkmingai įgyvendintą ES lėšomis finansuojamą projektą, už tvarkingą buhalterinę apskaitą, už profesionaliai teikiamas teisines paslaugas. Mes kartu jau 16 metų ir tuo viskas pasakyta.

Prezidentas
Rimantas Ilekis

Žinau, kad turime tikrą partnerį, kuris gali bet kada atsakyti į bet kurį iškilusį klausimą. Mes norime koncentruotis į savo verslo plėtrą ir visiškai nenorime gaišti laiko buhalteriniams niuansams, dokumentų tvarkymui. Todėl esame labai patenkiti UAB Finteisa darbu ir teikiamomis paslaugomis, esame visiškai ramūs, kad mūsų apskaita tvarkinga ir teisinga.

Direktorius
Donatas Pauliukonis

UAB “Zoostilius” džiaugiasi sklandžiu ir efektyviu bendradarbiavimu su UAB “Finteisa”. Dirbame kartu nuo pat įmonės įsikūrimo dienos. Esame patenkinti darbuotojų kvalifikacija. Gauname greitus, išsamius ir konkrečius atsakymus į iškylančius klausimus. Visos problemos sprendžiamos optimaliai ir tuojau pat. Visa buhalterijos apskaita vedama tvarkingai ir svarbiausia laiku. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje.

Elia Popova

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Susisiekite su mumis arba užpildykite užklausos formą ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų įmonei

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Tema

  Jūsų žinutė